| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Tony |
| Pomieszczenie: | łazienka |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | chrom, szkło opalizowane |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Wysokość: | 11.5 cm |
| Szerokość: | 33 cm |
| Moc żarówki: | 5 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Rabalux Tony kinkiet 2x5W LED chrom/szkło opalizowane 5490
Rabalux Tony kinkiet 2x5W LED chrom/szkło opalizowane 5490
Nr Kat. 5490
kod -10%
Rabalux Tony kinkiet 2x5W LED chrom/szkło opalizowane 5490
Nr Kat. 5490
kod -10%
249,98zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 212,96 zł +17%
Cena katalogowa: 323,61 zł -23%
Cena z kodem:
RBLX-10
224,98zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Tony kinkiet 2x5W LED chrom/szkło opalizowane 5490
- źródła światła: 2
- moc żarówki: 5 W
- klasa: IP44
- zintegrowane źródło światła LED
- barwa światła: 4000 K
- temperatura barwowa: naturalna biel
- strumień świetlny: 730 lm
- wysokość: 11,5 cm
- szerokość: 33 cm
- napięcie znamionowe: 230 V
- materiał: metal/tworzywo sztuczne
- kolor: chrom/szkło opalizowane
- gwarancja: 5 lat
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Tony |
| Pomieszczenie | łazienka |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | chrom, szkło opalizowane |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 11.5 cm |
| Szerokość | 33 cm |
| Moc żarówki | 5 W |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5998250354903 |
| Wymiary z opakowaniem | 9 x 14 x 35 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,20 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





