| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Thric |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny, złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 25 cm |
| Szerokość: | 25 cm |
| Moc żarówki: | 15 W |
| Kształt: | okrągły |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Rabalux Thric kinkiet 1x15 W czarny-złoty 71310
Rabalux Thric kinkiet 1x15 W czarny-złoty 71310
Nr Kat. 71310
kod -10%
Rabalux Thric kinkiet 1x15 W czarny-złoty 71310
Nr Kat. 71310
kod -10%
283,98zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 255,19 zł +11%
Cena katalogowa: 384,87 zł -26%
Cena z kodem:
RBLX-10
255,58zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Thric kinkiet 1x15 W czarny-złoty 71310
- ilość źródeł światła: 1
- zintegrowane źródło światła LED
- moc żarówki: 15W
- napięcie znamionowe: 230V/50Hz
- stopień ochrony: IP20
- temperatura barwy światła: 3000 K
- strumień świetlny: 960 lumenów
- materiał: metal, silikon
- kolor: czarny, złoty
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Thric |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595713102 |
| Wymiary z opakowaniem | 8 x 30 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,50 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





