| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Thomas |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 157 cm |
| Moc żarówki: | 60 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stojące
- Rabalux Thomas lampa stojąca 1x60W biała 4192
Rabalux Thomas lampa stojąca 1x60W biała 4192
Nr Kat. 4192
(2)
Pytania
(2)kod -10%
Rabalux Thomas lampa stojąca 1x60W biała 4192
Nr Kat. 4192
(2)
Pytania
(2)kod -10%
473,23zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 584,24 zł -19%
Cena katalogowa: 634,02 zł -25%
Cena z kodem:
RBLX-10
425,91zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Thomas lampa stojąca 1x60W biała 4192
- moc żarówki: 60
- liczba źródeł światła: 1
- oprawka żarówki: E27
- kolor klosza: biały
- kolor lampy: biały
- materiał: metal, tekstylia
- napięcie znamionowe: 230 V
- stopień ochrony: IP20
- z wyłącznikiem na przewodzie
- gwarancja: 1 rok
- z wyłącznikiem
- nie zawiera źródła światła
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Thomas |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 157 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250341927 |
| Wymiary z opakowaniem | 26 x 97 x 24 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,52 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Opinie klientów:
Rabalux Thomas lampa stojąca 1x60W biała 4192
4,5
/5 (2 opinie)

100%Klientów poleca ten produkt

Ocena na podstawie 2 opinii
2.5/5 Funkcjonalność
2.5/5 Jakość wykonania
1.0/5 Wygląd
Jak działają oceny i opinie?
Sortuj wg:
Poleca ten produkt
Polecam
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Polecam
(Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Lampa jest ładna, solidna. Niestety nie zauważyłam i nie widać tego na zdjęciu, ten przewód niestety jest w biało niebieski wzorek i wyglada jak kabel od żelazka. Bardzo to psuje wygląd.
Jadwiga
4,0/5
Polecam!
Lampa jest ładna, solidna. Niestety nie zauważyłam i nie widać tego na zdjęciu, ten przewód niestety jest w biało niebieski wzorek i wyglada jak kabel od żelazka. Bardzo to psuje wygląd.
Jadwiga
Poleca ten produkt
Polecam
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Polecam
(Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Lampa jest ładna, solidna. Niestety nie zauważyłam i nie widać tego na zdjęciu, ten przewód niestety jest w biało niebieski wzorek i wyglada jak kabel od żelazka. Bardzo to psuje wygląd.
Jadwiga
4,0/5
Polecam!
Lampa jest ładna, solidna. Niestety nie zauważyłam i nie widać tego na zdjęciu, ten przewód niestety jest w biało niebieski wzorek i wyglada jak kabel od żelazka. Bardzo to psuje wygląd.
Jadwiga
Pytania i odpowiedzi
Czy lampa jest drewniana?
Tak, lampa jest drewniana, posiada ona metalową podstawę i drewniany pręt.
(0)
(1)
Czy lampa jest z wykończeniem czarnym?
Lampa w ofercie producenta występuje w jednym kolorze.
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





