| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Thelma |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | srebrny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wysokość: | 17 cm |
| Szerokość: | 74 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Rabalux Thelma lampa podsufitowa 4x40 W srebrna 5389
Rabalux Thelma lampa podsufitowa 4x40 W srebrna 5389
Nr Kat. 5389
kod -10%
Rabalux Thelma lampa podsufitowa 4x40 W srebrna 5389
Nr Kat. 5389
kod -10%
Cena z kodem:
RBLX-10
127,77zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Thelma lampa podsufitowa 4x40 W srebrna 5389
- lampa podsufitowa
- wysokość: 17 cm
- szerokość: 74 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E14
- maksymalna moc żarówki: 40W
- IP20
- materiał: metal
- kolor: srebrny
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Thelma |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | srebrny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 17 cm |
| Szerokość | 74 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5998250353890 |
| Wymiary z opakowaniem | 12 x 77 x 20 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,30 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





