| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Tartu |
| Rodzaj: | plafon |
| Materiał: | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Lampy sufitowe zewnętrzne
- Rabalux Tartu plafon zewnętrzny 1x18W LED biały mat 7893
Rabalux Tartu plafon zewnętrzny 1x18W LED biały mat 7893
Nr Kat. 7893
kod -10%
Rabalux Tartu plafon zewnętrzny 1x18W LED biały mat 7893
Nr Kat. 7893
kod -10%
114,99zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 111,99 zł +3%
Cena katalogowa: 196,80 zł -42%
Cena z kodem:
RBLX-10
103,49zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Tartu plafon zewnętrzny 1x18W LED biały mat 7893
- montaż: sufitowy
- możliwość zmiany temperatury barwowej
- napięcie: 230V
- źródła światła: 1
- moc żarówki: 18W
- temperatura barwowa: 2800K, 4000K, 6000K
- strumień światła: 1800 lm
- czas życia źródła światła: 20000 h
- stopień ochrony: IP44
- zintegrowane źródło światła LED
- wysokość: 4 cm
- średnica: 17,5 cm
- materiał główny: aluminium
- materiał dodatkowy: tworzywo sztuczne
- kolor: biały mat
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Tartu |
| Rodzaj | plafon |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 4 cm |
| Szerokość | 17.5 cm |
| Średnica | 17.5 cm |
| Moc żarówki | 18 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5998250378930 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 5 x 18 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,52 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





