| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Tanesha |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny, przydymiony |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 157 cm |
| Średnica: | 39 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Rabalux Tanesha lampa wisząca 5x40W czarny/dymny 6440
Rabalux Tanesha lampa wisząca 5x40W czarny/dymny 6440
Nr Kat. 6440
kod -10%
Rabalux Tanesha lampa wisząca 5x40W czarny/dymny 6440
Nr Kat. 6440
kod -10%
480,85zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 480,85 zł 0%
Cena katalogowa: 704,54 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
432,76zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Tanesha lampa wisząca 5x40W czarny/dymny 6440
- montaż: do sufitu
- liczba źródeł światła: 5
- oprawka żarówki: E27
- moc żarówki: 40W
- brak źródła światła w zestawie
- napięcie znamionowe: 230V, 50Hz
- stopień ochrony: IP20
- materiał lampy: metal
- materiał klosza: szkło
- kolor lampy: czarny
- kolor klosza: dymny
- gwarancja: 1 rok
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Tanesha |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, przydymiony |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 157 cm |
| Średnica | 39 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kod EAN | 5998250364407 |
| Wymiary z opakowaniem | 67 x 32 x 49 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,54 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





