| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Taneli |
| Materiał: | metal, akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 5.5 cm |
| Średnica: | 48 cm |
| Moc żarówki: | 47 W |
| Kształt: | okrągły |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Rabalux Taneli plafon 1x47W LED biały 3264
Rabalux Taneli plafon 1x47W LED biały 3264
Nr Kat. 3264
kod -10%
Rabalux Taneli plafon 1x47W LED biały 3264
Nr Kat. 3264
kod -10%
608,02zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 603,01 zł +1%
Cena katalogowa: 834,16 zł -27%
Cena z kodem:
RBLX-10
547,22zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Taneli plafon 1x47W LED biały 3264
- montaż: sufitowy
- źródła światła: 1
- napięcie: 230V
- moc żarówki: 47W
- temperatura barwowa: 3000 - 6000K
- strumień światła: 2440 lm
- stopień ochrony: IP20
- zintegrowane źródło światła LED
- czas życia źródła światła: 40000 h
- klasa energetyczna źródła światła: B
- temperatura barwy regulowana wyłącznikiem oraz za pomocą pilota
- natężenie światła regulowane tylko przy pomocy pilota
- funkcja światła nocnego
- wysokość: 5,5 cm
- średnica: 48 cm
- materiały: metal, akryl
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Taneli |
| Materiał | metal, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 5.5 cm |
| Średnica | 48 cm |
| Moc żarówki | 47 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250332642 |
| Wymiary z opakowaniem | 53 x 53 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,22 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





