| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Stuttgart |
| Rodzaj: | plafon |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | antracyt |
- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Lampy sufitowe zewnętrzne
- Rabalux Stuttgart plafon zewnętrzny 2x11 W antracyt 8684
Rabalux Stuttgart plafon zewnętrzny 2x11 W antracyt 8684
Nr Kat. 8684
kod -10%
Rabalux Stuttgart plafon zewnętrzny 2x11 W antracyt 8684
Nr Kat. 8684
kod -10%
227,71zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 227,71 zł 0%
Cena katalogowa: 339,28 zł -33%
Cena z kodem:
RBLX-10
204,94zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Stuttgart plafon zewnętrzny 2x11 W antracyt 8684
- wysokość: 8,5 cm
- średnica: 25,5 cm
- IP44
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E27
- ilość punktów świetlnych: 2
- maksymalna moc żarówki: 11 W
- materiał lampy: metal
- materiał klosza: tworzywo sztuczne
- kolor: antracyt
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Stuttgart |
| Rodzaj | plafon |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | antracyt |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 8.5 cm |
| Średnica | 28.5 cm |
| Moc żarówki | 11 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Montaż | natynkowy |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5998250386843 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 28 x 9 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,34 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





