| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Shepherd |
| Pomieszczenie: | pokój dziecięcy |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | multikolor |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 10 cm |
| Średnica: | 10 cm |
| Moc żarówki: | 0.3 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Rabalux Shepherd kinkiet 1x0.3W wielokolorowy 4563
Rabalux Shepherd kinkiet 1x0.3W wielokolorowy 4563
Nr Kat. 4563
kod -10%
Rabalux Shepherd kinkiet 1x0.3W wielokolorowy 4563
Nr Kat. 4563
kod -10%
11,48zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,68 zł -27%
Cena katalogowa: 16,97 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
10,33zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Shepherd kinkiet 1x0.3W wielokolorowy 4563
- moc żarówki: 0,3W
- liczba źródeł światła: 1
- oprawka żarówki: LED
- kolor klosza: wielokolorowy
- kolor lampy: wielokolorowy
- materiał: tworzywo sztuczne
- napięcie znamionowe: 230 V
- stopień ochrony: IP20
- gwarancja: 1 rok
- z wyłącznikiem
- zawiera źródło światła
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Shepherd |
| Pomieszczenie | pokój dziecięcy |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | multikolor |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 10 cm |
| Średnica | 10 cm |
| Moc żarówki | 0.3 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250345635 |
| Wymiary z opakowaniem | 4 x 11 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,10 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





