| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Shaun2 |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Szerokość: | 12 cm |
| Moc żarówki: | 6 W |
| Kształt: | kwadratowy |
| Ilość punktów światła: | 1 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy do zabudowy
- Rabalux Shaun2 lampa do zabudowy 1x6 W czarna 71263
Rabalux Shaun2 lampa do zabudowy 1x6 W czarna 71263
Nr Kat. 71263
kod -10%
Rabalux Shaun2 lampa do zabudowy 1x6 W czarna 71263
Nr Kat. 71263
kod -10%
12,95zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,99 zł -19%
Cena katalogowa: 19,63 zł -34%
Cena z kodem:
RBLX-10
11,65zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Shaun2 lampa do zabudowy 1x6 W czarna 71263
- lampa podtynkowa
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 420lm
- barwa światła: 4000K
- wymiary: 12x12 cm
- IP20
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Shaun2 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Szerokość | 12 cm |
| Moc żarówki | 6 W |
| Kształt | kwadratowy |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595712631 |
| Wymiary z opakowaniem | 15 x 3 x 15 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,17 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





