| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Shaun2 |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 3.3 cm |
| Szerokość: | 12 cm |
| Średnica: | 12 cm |
| Moc żarówki: | 6 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy do zabudowy
- Rabalux Shaun2 lampa do zabudowy 1x6 W czarna 71225
Rabalux Shaun2 lampa do zabudowy 1x6 W czarna 71225
Nr Kat. 71225
kod -10%
Rabalux Shaun2 lampa do zabudowy 1x6 W czarna 71225
Nr Kat. 71225
kod -10%
12,95zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,99 zł -19%
Cena katalogowa: 19,63 zł -34%
Cena z kodem:
RBLX-10
11,65zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Shaun2 lampa do zabudowy 1x6 W czarna 71225
- źródła światła: 1
- moc żarówki: 6 W
- klasa ochrony: IP20
- zintegrowane źródło światła LED
- barwa światła: 3000 K
- temperatura barwowa: ciepła
- strumień świetlny: 450 lm
- wymiary: 12 cm
- wysokość: 3 cm
- napięcie znamionowe: 230 V
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: czarny
- gwarancja: 5 lat
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Shaun2 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 3.3 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Średnica | 12 cm |
| Moc żarówki | 6 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595712259 |
| Wymiary z opakowaniem | 15 x 15 x 4 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,22 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





