| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Shaun2 |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 3.3 cm |
| Szerokość: | 22 cm |
| Moc żarówki: | 24 W |
| Kształt: | kwadratowy |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy do zabudowy
- Rabalux Shaun2 lampa do zabudowy 1x24 W czarna 71203
Rabalux Shaun2 lampa do zabudowy 1x24 W czarna 71203
Nr Kat. 71203
kod -10%
Rabalux Shaun2 lampa do zabudowy 1x24 W czarna 71203
Nr Kat. 71203
kod -10%
38,87zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 44,41 zł -12%
Cena katalogowa: 58,99 zł -34%
Cena z kodem:
RBLX-10
34,98zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Shaun2 lampa do zabudowy 1x24 W czarna 71203
- liczba źródeł światła: 1
- zintegrowane źródło światła LED
- moc żarówki: 24 W
- napięcie znamionowe: 230V, 50Hz
- stopień ochrony: IP20
- temperatura barwy światła: 4000 K
- strumień świetlny: 2450lm
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor lampy: czarny
- kolor klosza: biały
- gwarancja: 5 lat
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Shaun2 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 3.3 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Moc żarówki | 24 W |
| Kształt | kwadratowy |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595712037 |
| Wymiary z opakowaniem | 22 x 4 x 22 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,45 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





