| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Shaun2 |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Średnica: | 22 cm |
| Moc żarówki: | 18 W |
| Kształt: | okrągły |
| Ilość punktów światła: | 1 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy do zabudowy
- Rabalux Shaun2 lampa do zabudowy 1x18 W czarna 71243
Rabalux Shaun2 lampa do zabudowy 1x18 W czarna 71243
Nr Kat. 71243
kod -10%
Rabalux Shaun2 lampa do zabudowy 1x18 W czarna 71243
Nr Kat. 71243
kod -10%
23,47zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 34,70 zł -32%
Cena katalogowa: 34,39 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
21,12zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Shaun2 lampa do zabudowy 1x18 W czarna 71243
- lampa podtynkowa
- zintegrowane źródło światłą LED
- moc świetlna: 1350lm
- barwa światła: naturalna biel
- średnica: 22 cm
- IP20
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Shaun2 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Średnica | 22 cm |
| Moc żarówki | 18 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Wymiary z opakowaniem | 22 x 3 x 22 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,28 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





