| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Sedona |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały, czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 8 cm |
| Średnica: | 40 cm |
| Moc żarówki: | 24 W |
| Kształt: | okrągły |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Rabalux Sedona plafon 1x24 W biały 71137
Rabalux Sedona plafon 1x24 W biały 71137
Nr Kat. 71137
kod -10%
Rabalux Sedona plafon 1x24 W biały 71137
Nr Kat. 71137
kod -10%
146,07zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 146,07 zł 0%
Cena katalogowa: 214,02 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
131,46zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Sedona plafon 1x24 W biały 71137
- źródła światła: 1
- moc żarówki: 24W
- klasa ochrony: IP20
- zintegrowane źródło światła LED
- barwa światła: 4000 K
- temperatura barwowa: naturalna
- strumień świetlny: 1830 lm
- średnica: 40 cm
- wysokość: 8 cm
- napięcie znamionowe: 230 V
- materiał: metal, tworzywo sztuczne
- kolor: biały, czarny
- gwarancja: 5 lat
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Sedona |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały, czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 8 cm |
| Średnica | 40 cm |
| Moc żarówki | 24 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595711375 |
| Wymiary z opakowaniem | 42 x 9 x 42 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,83 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





