| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Seattle |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | antracyt |
| Stopień ochrony: | IP44 |
- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Kinkiety zewnętrzne
- Rabalux Seattle kinkiet zewnętrzny 1x11 W antracyt 8169
Rabalux Seattle kinkiet zewnętrzny 1x11 W antracyt 8169
Nr Kat. 8169
kod -10%
Rabalux Seattle kinkiet zewnętrzny 1x11 W antracyt 8169
Nr Kat. 8169
kod -10%
139,91zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 139,91 zł 0%
Cena katalogowa: 216,80 zł -35%
Cena z kodem:
RBLX-10
125,92zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Seattle kinkiet zewnętrzny 1x11 W antracyt 8169
- lampa zewnętrzna stojąca
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E27
- maksymalna moc żarówki: 11W
- ilość punktów świetlnych: 1
- IP44
- szerokość 15,6 cm
- wysokość: 26,6 cm
- materiał lampy: metal
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Seattle |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | antracyt |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 26.5 cm |
| Szerokość | 15.6 cm |
| Moc żarówki | 11 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5998250381695 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 27 x 12 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,70 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





