| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Regina |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | mosiądz, kremowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wysokość: | 90 cm |
| Średnica: | 52 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Rabalux Regina lampa wisząca 5x40W mosiądz/kremowa 8175
Rabalux Regina lampa wisząca 5x40W mosiądz/kremowa 8175
Nr Kat. 8175
kod -10%
Rabalux Regina lampa wisząca 5x40W mosiądz/kremowa 8175
Nr Kat. 8175
kod -10%
699,22zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 699,22 zł 0%
Cena katalogowa: 842,67 zł -17%
Cena z kodem:
RBLX-10
629,30zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Regina lampa wisząca 5x40W mosiądz/kremowa 8175
- źródła światła: 5
- moc żarówki: 40 W
- oprawka żarówki: E14
- klasa: IP20
- wysokość: 90 cm
- średnica: 52 cm
- brak źródła światła w komplecie
- napięcie znamionowe: 230 V
- materiał: metal/szkło
- kolor: mosiądz/kremowy
- gwarancja: 1 rok
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Regina |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | mosiądz, kremowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 90 cm |
| Średnica | 52 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kod EAN | 5998250381756 |
| Wymiary z opakowaniem | 43 x 45 x 25 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,37 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





