| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Portia |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały, srebrny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 9.5 cm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
| Kształt: | okrągły |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Rabalux Portia lampa podsufitowa1x40W LED srebrny/biały 3319
Rabalux Portia lampa podsufitowa1x40W LED srebrny/biały 3319
Nr Kat. 3319
kod -10%
Rabalux Portia lampa podsufitowa1x40W LED srebrny/biały 3319
Nr Kat. 3319
kod -10%
298,35zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 298,35 zł 0%
Cena katalogowa: 388,19 zł -23%
Cena z kodem:
RBLX-10
268,51zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Portia lampa podsufitowa1x40W LED srebrny/biały 3319
- montaż: sufitowy
- źródła światła: 1
- moc żarówki: 40W
- temperatura barwowa: 4000K
- barwa światła: naturalna biel
- strumień światła: 1780 lm
- stopień ochrony: IP20
- zintegrowane źródło światła LED
- wysokość: 9,5 cm
- średnica: 50 cm
- materiał: metal
- kolor główny: srebrny
- kolor dodatkowy: biały
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Portia |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały, srebrny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 9.5 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5998250333199 |
| Wymiary z opakowaniem | 50 x 50 x 9 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,20 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





