| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Sonnet |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Szerokość: | 22.5 cm |
| Średnica: | 22.5 cm |
| Moc żarówki: | 18 W |
| Kształt: | okrągły |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Rabalux plafon 18 W biały 1489
Rabalux plafon 18 W biały 1489
Nr Kat. 1489
kod -10%
Rabalux plafon 18 W biały 1489
Nr Kat. 1489
kod -10%
104,04zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 105,05 zł -1%
Cena katalogowa: 145,76 zł -29%
Cena z kodem:
RBLX-10
93,64zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux plafon 18 W biały 1489
Lampę sufitową Sonnet polecamy szczególnie tym, którzy preferują funkcjonalny styl i zaokrąglone kształty. Lampa ta jest odpowiednia do montażu wpuszczanego, a także natynkowego, co czyni ją wyjątkową, gdyż możesz zamocować ją w dowolnym miejscu swojego domu.
- styl minimalistyczny
- moc lampy: 18 W LED
- zasilanie: 230 V
- temperatura barwy światła: 4000 K
- barwa światła: naturalna biel
- strumień świetlny 1880 lumenów
- szacowana żywotność źródła światła: 30 000 h
- żarówki w komplecie
- kolor lampy: biały
- materiał lampy: metal
- kolor klosza: biały
- materiał klosza: tworzywo sztuczne
- szerokość: 22,5 cm
- średnica 22,5 cm
- gwarancja 60 miesięcy
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Sonnet |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Szerokość | 22.5 cm |
| Średnica | 22.5 cm |
| Moc żarówki | 18 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250314891 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 23 x 23 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,46 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





