| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Picture Slim |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | chrom |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 4.5 cm |
| Szerokość: | 57 cm |
| Moc żarówki: | 12 W |
| Kształt: | prostokątny |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Rabalux Picture Slim kinkiet 1x12 W chrom 3908
Rabalux Picture Slim kinkiet 1x12 W chrom 3908
Nr Kat. 3908
kod -10%
Rabalux Picture Slim kinkiet 1x12 W chrom 3908
Nr Kat. 3908
kod -10%
267,01zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 264,19 zł +1%
Cena katalogowa: 406,44 zł -34%
Cena z kodem:
RBLX-10
240,31zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Picture Slim kinkiet 1x12 W chrom 3908
- styl nowoczesny
- moc lampy: 12 W LED
- zintegrowane źródło światła LED
- temperatura barwy światła: 4000 K
- barwa światła: naturalna biel
- strumień świetlny: 466 lumenów
- szacowana żywotność źródła światła: 50 000 h
- kolor lampy: chrom
- materiał lampy: metal
- szerokość: 57 cm
- wysokość: 4,5 cm
- gwarancja 60 miesięcy
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Picture Slim |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 4.5 cm |
| Szerokość | 57 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Kształt | prostokątny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250339085 |
| Wymiary z opakowaniem | 17 x 57 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,88 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





