- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Kinkiety zewnętrzne
- Rabalux Phoenix kinkiet zewnętrzny 2x10 W antracyt 8119
Rabalux Phoenix kinkiet zewnętrzny 2x10 W antracyt 8119
Nr Kat. 8119
kod -10%
Rabalux Phoenix kinkiet zewnętrzny 2x10 W antracyt 8119
Nr Kat. 8119
kod -10%
119,11zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 110,99 zł +7%
Cena katalogowa: 156,01 zł -24%
Cena z kodem:
RBLX-10
107,20zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Phoenix kinkiet zewnętrzny 2x10 W antracyt 8119
- kinkiet zewnętrzny
- ilość punktów świetlnych: 2
- szerokość: 6,5 cm
- wysokość: 16 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: GU10
- maksymalna moc żarówki: 10W
- IP54
- kolor: antracytowy
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Phoenix |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | antracyt |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 16 cm |
| Szerokość | 6.5 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5998250381190 |
| Wymiary z opakowaniem | 1 x 17 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,62 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





