| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Peter |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | brązowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Szerokość: | 28 cm |
| Moc żarówki: | 60 W |
| Ilość punktów światła: | 2 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Rabalux Peter lampa podsufitowa 2x60W brąz antyczny 5982
Rabalux Peter lampa podsufitowa 2x60W brąz antyczny 5982
Nr Kat. 5982
kod -10%
Rabalux Peter lampa podsufitowa 2x60W brąz antyczny 5982
Nr Kat. 5982
kod -10%
158,98zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 157,97 zł +1%
Cena katalogowa: 197,54 zł -20%
Cena z kodem:
RBLX-10
143,08zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Peter lampa podsufitowa 2x60W brąz antyczny 5982
- montaż: do sufitu
- liczba źródeł światła: 2
- oprawka żarówki: E27
- moc żarówki: 60W
- brak źródła światła w zestawie
- napięcie znamionowe: 230V, 50Hz
- stopień ochrony: IP20
- materiał lampy: metal
- materiał klosza: metal
- kolor lampy: brąz antyczny
- kolor klosza: brąz antyczny
- gwarancja: 1 rok
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Peter |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Szerokość | 28 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5998250359823 |
| Wymiary z opakowaniem | 17 x 24 x 31 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,40 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





