| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Oslo |
| Rodzaj: | lampa wisząca |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Lampy sufitowe zewnętrzne
- Rabalux Oslo lampa wisząca zewnętrzna 1x60 W biała 8740
Rabalux Oslo lampa wisząca zewnętrzna 1x60 W biała 8740
Nr Kat. 8740
kod -10%
Rabalux Oslo lampa wisząca zewnętrzna 1x60 W biała 8740
Nr Kat. 8740
kod -10%
261,49zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 261,49 zł 0%
Cena katalogowa: 307,99 zł -15%
Cena z kodem:
RBLX-10
235,34zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Oslo lampa wisząca zewnętrzna 1x60 W biała 8740
- wysokość: 76 cm
- średnica: 24 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E27
- maksymalna moc żarówki: 60W
- ilość punktów świetlnych: 1
- IP44
- materiał klosza: tworzywo sztuczne
- materiał lampy: metal
- kolor: biały antyk
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Oslo |
| Rodzaj | lampa wisząca |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 76 cm |
| Średnica | 24 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5998250387406 |
| Wymiary z opakowaniem | 25 x 28 x 25 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,22 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





