| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Oscar |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 8 cm |
| Średnica: | 34 cm |
| Moc żarówki: | 18 W |
| Kształt: | okrągły |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Rabalux Oskar plafon 1x18W LED biały 71179
Rabalux Oskar plafon 1x18W LED biały 71179
Nr Kat. 71179
kod -10%
Rabalux Oskar plafon 1x18W LED biały 71179
Nr Kat. 71179
kod -10%
Cena z kodem:
RBLX-10
84,94zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Oskar plafon 1x18W LED biały 71179
- ilość źródeł światła: 1
- zintegrowane źródło światła
- moc żarówki: 18W LED
- temperatura barwy światła: 4000 K
- strumień świetlny: 1350 lm
- średnica: 34 cm
- wysokość: 8 cm
- klasa ochrony: IP20
- napięcie znamionowe: 230 V
- materiał: metal/tworzywo sztuczne
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Oscar |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 8 cm |
| Średnica | 34 cm |
| Moc żarówki | 18 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595711795 |
| Wymiary z opakowaniem | 34 x 8 x 35 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,88 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





