| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Oscar |
| Materiał: | metal, akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 7.8 cm |
| Szerokość: | 53 cm |
| Średnica: | 53 cm |
| Moc żarówki: | 36 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Rabalux Oscar plafon 1x36 W biały 3411
Rabalux Oscar plafon 1x36 W biały 3411
Nr Kat. 3411
kod -10%
Rabalux Oscar plafon 1x36 W biały 3411
Nr Kat. 3411
kod -10%
322,93zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 322,93 zł 0%
Cena katalogowa: 453,06 zł -29%
Cena z kodem:
RBLX-10
290,64zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Oscar plafon 1x36 W biały 3411
- styl minimalistyczny
- moc lampy: 36 W LED
- zintegrowane źródło światła LED
- temperatura barwy światła: 4000 K
- strumień świetlny: 2700 lumenów
- barwa światła: naturalna biel
- szacowana żywotność źródła światła: 50 000 h
- kolor lampy: biały
- materiał lampy: metal
- kolor klosza: biały
- materiał klosza: akryl
- wysokość: 7,8 cm
- szerokość: 53 cm
- średnica: 53 cm
- gwarancja 60 miesięcy
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Oscar |
| Materiał | metal, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 7.8 cm |
| Szerokość | 53 cm |
| Średnica | 53 cm |
| Moc żarówki | 36 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250334110 |
| Wymiary z opakowaniem | 8 x 56 x 56 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,14 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





