- szacowana żywotność źródła światła: 50 000 h
| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Oscar |
| Materiał: | metal, akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 53 cm |
| Szerokość: | 53 cm |
| Moc żarówki: | 36 W |
| Kształt: | kwadratowy |
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!