| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Oscar |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Szerokość: | 34 cm |
| Średnica: | 34 cm |
| Moc żarówki: | 18 W |
| Kształt: | okrągły |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Rabalux Oscar plafon 1x18 W biały 71175
Rabalux Oscar plafon 1x18 W biały 71175
Nr Kat. 71175
kod -10%
Rabalux Oscar plafon 1x18 W biały 71175
Nr Kat. 71175
kod -10%
Cena z kodem:
RBLX-10
80,37zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Oscar plafon 1x18 W biały 71175
- moc żarówki: 18W
- oprawka żarówki: LED
- temperatura barwowa: 4000K
- strumień świetlny źródła światła: 1350 LM
- czas żywotności: 50000H
- kolor klosza: biały
- kolor lampy: biały
- materiał: tworzywo sztuczne
- napięcie znamionowe: 230 V
- stopień ochrony: IP20
- gwarancja: 5 lat
- zawiera źródło światła
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Oscar |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Szerokość | 34 cm |
| Średnica | 34 cm |
| Moc żarówki | 18 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595711757 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 36 x 36 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,20 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





