| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Nesna |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | antracyt |
| Stopień ochrony: | IP54 |
- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Kinkiety zewnętrzne
- Rabalux Nesna kinkiet zewnętrzny 2x6 W antracyt 7951
Rabalux Nesna kinkiet zewnętrzny 2x6 W antracyt 7951
Nr Kat. 7951
kod -10%
Rabalux Nesna kinkiet zewnętrzny 2x6 W antracyt 7951
Nr Kat. 7951
kod -10%
115,50zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 116,51 zł -1%
Cena katalogowa: 161,33 zł -28%
Cena z kodem:
RBLX-10
103,95zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Nesna kinkiet zewnętrzny 2x6 W antracyt 7951
- kinkiet zewnętrzny
- ilość punktów świetlnych: 2
- wysokość: 9 cm
- szerokość: 11 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 386lm
- barwa światła: 4000K
- IP54
- z czujnikiem ruchu
- żywotność 30000h
- kolor: antracytowy
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Nesna |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | antracyt |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Moc żarówki | 6 W |
| Kształt | prostokątny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5998250379517 |
| Wymiary z opakowaniem | 1 x 1 x 3 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,46 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





