| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Molly |
| Materiał: | ceramika |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, niebieski |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wysokość: | 25 cm |
| Szerokość: | 20.5 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stołowe
- Rabalux Molly lampa stołowa 1x40W biała/niebieska 4392
Rabalux Molly lampa stołowa 1x40W biała/niebieska 4392
Nr Kat. 4392
kod -10%
Rabalux Molly lampa stołowa 1x40W biała/niebieska 4392
Nr Kat. 4392
kod -10%
93,55zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 88,44 zł +6%
Cena katalogowa: 136,06 zł -31%
Cena z kodem:
RBLX-10
84,19zł
Pospiesz się, została tylko 1 sztuka!
Wysyłamydzisiaj!
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Molly lampa stołowa 1x40W biała/niebieska 4392
- moc żarówki: 40W
- liczba źródeł światła: 1
- oprawka żarówki: E14
- kolor klosza: biały
- kolor lampy: niebieski
- materiał: ceramika, tekstylia
- napięcie znamionowe: 230 V
- stopień ochrony: IP20
- gwarancja: 1 rok
- z wyłącznikiem na przewodzie
- brak źródła światła w zestawie
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Molly |
| Materiał | ceramika |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, niebieski |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość | 20.5 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250343921 |
| Wymiary z opakowaniem | 19 x 20 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,65 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





