| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Milano |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | złoty |
| Stopień ochrony: | IP43 |
- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Lampy stojące zewnętrzne
- Rabalux Milano lampa stojąca zewnętrzna 1x60 W złota 8375
Rabalux Milano lampa stojąca zewnętrzna 1x60 W złota 8375
Nr Kat. 8375
kod -10%
Rabalux Milano lampa stojąca zewnętrzna 1x60 W złota 8375
Nr Kat. 8375
kod -10%
235,66zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 285,93 zł -18%
Cena katalogowa: 334,24 zł -29%
Cena z kodem:
RBLX-10
212,09zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Milano lampa stojąca zewnętrzna 1x60 W złota 8375
- lampa stojąca zewnętrzna
- wysokość: 102 cm
- szerokość: 19 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E27
- maksymalna moc żarówki: 60W
- ilość punktów świetlnych: 1
- IP43
- materiał klosza: szkło
- materiał lampy: metal
- kolor: złoto antyczne
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Milano |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP43 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 102 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5998250383750 |
| Wymiary z opakowaniem | 2 x 3 x 1 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,72 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





