| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Merkur |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | drewno |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Szerokość: | 25 cm |
| Moc żarówki: | 50 W |
| Ilość punktów światła: | 4 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Rabalux Merkur lampa podsufitowa 4x50W wenge 6008
Rabalux Merkur lampa podsufitowa 4x50W wenge 6008
Nr Kat. 6008
kod -10%
Rabalux Merkur lampa podsufitowa 4x50W wenge 6008
Nr Kat. 6008
kod -10%
226,58zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 226,58 zł 0%
Cena katalogowa: 348,58 zł -35%
Cena z kodem:
RBLX-10
203,92zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Merkur lampa podsufitowa 4x50W wenge 6008
- montaż: do sufitu
- liczba źródeł światła: 4
- oprawka żarówki: GU10
- moc żarówki: 50W
- brak źródła światła w zestawie
- napięcie znamionowe: 230V, 50Hz
- stopień ochrony: IP20
- materiał lampy: metal
- materiał klosza: metal
- kolor lampy: wenge
- kolor klosza: wenge
- gwarancja: 1 rok
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Merkur |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | drewno |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Szerokość | 25 cm |
| Moc żarówki | 50 W |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5998250360089 |
| Wymiary z opakowaniem | 12 x 25 x 26 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,40 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





