| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Marian |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, mosiądz |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 180 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Moc żarówki: | 27 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stojące
- Rabalux Marian lampa stojąca 2x60W mosiądz/biała 2708
Rabalux Marian lampa stojąca 2x60W mosiądz/biała 2708
Nr Kat. 2708
Pytania
(2)kod -10%
Rabalux Marian lampa stojąca 2x60W mosiądz/biała 2708
Nr Kat. 2708
Pytania
(2)kod -10%
843,07zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 833,06 zł +1%
Cena katalogowa: 1 235,26 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
758,76zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Marian lampa stojąca 2x60W mosiądz/biała 2708
- źródła światła: 2
- moc żarówki: 60 W
- oprawka żarówki: E27
- wysokość: 180 cm
- szerokość: 36 cm
- klasa: IP20
- brak źródła światła w zestawie
- napięcie znamionowe: 230 V
- materiał: metal/szkło
- kolor: mosiądz/biały
- gwarancja: 1 rok
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Marian |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, mosiądz |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 180 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Moc żarówki | 27 W |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5998250327082 |
| Wymiary z opakowaniem | 32 x 78 x 33 cm |
| Waga z opakowaniem | 11,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Czy ta lampa ma opcję świecenia jednego klosza?
Tak, ponieważ lampa posiada podwójny przełącznik. Dzięki czemu jest możliwość włączenia kloszy osobno.
(0)
(0)
Czy kabel jest tak widoczny, jak na pierwszym zdjęciu, czy jest niewidoczny, jak na zdjęciu z wizualizacją przy łóżku?
Kabel jest widoczny jak na zdjęciu nr 1.
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





