| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Marian |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, mosiądz |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 23.5 cm |
| Szerokość: | 35 cm |
| Średnica: | 21.5 cm |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Rabalux Marian kinkiet 1x60W mosiądz/biały 2701
Rabalux Marian kinkiet 1x60W mosiądz/biały 2701
Nr Kat. 2701
kod -10%
Rabalux Marian kinkiet 1x60W mosiądz/biały 2701
Nr Kat. 2701
kod -10%
216,39zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 193,21 zł +12%
Cena katalogowa: 297,24 zł -27%
Cena z kodem:
RBLX-10
194,75zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Marian kinkiet 1x60W mosiądz/biały 2701
- źródła światła: 1
- moc żarówki: 60 W
- oprawka żarówki: E27
- średnica: 21,5 cm
- wysokość: 23,5 cm
- szerokość: 35 cm
- klasa: IP20
- brak źródła światła w zestawie
- napięcie znamionowe: 230 V
- materiał: metal/szkło
- kolor: mosiądz/biały
- gwarancja: 1 rok
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Marian |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, mosiądz |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 23.5 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Średnica | 21.5 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250327013 |
| Wymiary z opakowaniem | 23 x 25 x 36 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,36 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





