| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Maple |
| Materiał: | drewno, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 5 cm |
| Średnica: | 41.5 cm |
| Moc żarówki: | 24 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Rabalux Maple plafon 1x24W LED biały/biały mat 3527
Rabalux Maple plafon 1x24W LED biały/biały mat 3527
Nr Kat. 3527
Pytania
(1)kod -10%
Rabalux Maple plafon 1x24W LED biały/biały mat 3527
Nr Kat. 3527
Pytania
(1)kod -10%
197,33zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 206,27 zł -4%
Cena katalogowa: 317,34 zł -38%
Cena z kodem:
RBLX-10
177,60zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Maple plafon 1x24W LED biały/biały mat 3527
- źródło światła: 1
- moc żarówki: 24 W
- temperatura barwowa: 3000K
- strumień światła: 1760 lm
- zintegrowane źródło światła LED
- czas żywotności źródła światła: 30000h
- napięcie: 230 V
- klasa szczelności: IP 20
- wysokość: 5 cm
- średnica: 41,5 cm
- materiał: metal, drewno
- kolor: biały, biały mat
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Maple |
| Materiał | drewno, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 5 cm |
| Średnica | 41.5 cm |
| Moc żarówki | 24 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250335278 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 42 x 42 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,10 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Pytania i odpowiedzi
To jest zimna czy ciepla biel?
Temperatura barwowa: 3000K to ciepła biel
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





