| Marka: | Rabalux |
| Seria: | LiTrack Driver |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Kolor: | czarny |
| Szerokość: | 4.8 cm |
| Typ produktu: | element systemu szynowego |
| Kod EAN: | 5996595702021 |
| Wymiary z opakowaniem: | 12 x 5 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,01 kg |
Oświetlenie szynowe i linkowe
Rabalux LiTrack Driver łącznik czarny 70202
Nr Kat. 70202
kod -10%
Rabalux LiTrack Driver łącznik czarny 70202
Nr Kat. 70202
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).





