| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Leitha |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP44 |
- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Lampy stojące zewnętrzne
- Rabalux Leitha lampa stojąca zewnętrzna 1x12 W czarna 77131
Rabalux Leitha lampa stojąca zewnętrzna 1x12 W czarna 77131
Nr Kat. 77131
kod -10%
Rabalux Leitha lampa stojąca zewnętrzna 1x12 W czarna 77131
Nr Kat. 77131
kod -10%
328,23zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 328,23 zł 0%
Cena katalogowa: 480,93 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
295,41zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Leitha lampa stojąca zewnętrzna 1x12 W czarna 77131
- lampa stojąca zewnętrzna
- wysokość: 50 cm
- szerokość: 11 cm
- zintegrowane źródło światłą LED
- moc świetlna: 720 lm
- barwa światła: ciepła
- IP44
- materiał: aluminium
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Leitha |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 50 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5996595771317 |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





