| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Sadie |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 130 cm |
| Szerokość: | 30 cm |
| Średnica: | 30 cm |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Rabalux Sadie lampa wisząca 1x60 W biała 2563
Rabalux Sadie lampa wisząca 1x60 W biała 2563
Nr Kat. 2563
kod -10%
Rabalux Sadie lampa wisząca 1x60 W biała 2563
Nr Kat. 2563
kod -10%
234,13zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 234,13 zł 0%
Cena katalogowa: 343,05 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
210,72zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Sadie lampa wisząca 1x60 W biała 2563
- styl skandynawski
- moc żarówki: 60W
- gniazdo: 1 x E27
- zasilanie 230 V
- żarówka do zakupienia osobno
- kolor lampy: biały
- materiał lampy: metal
- kolor klosza: buk
- materiał klosza: metal
- wysokość: 130 cm
- szerokość: 30 cm
- średnica 30 cm
- gwarancja 24 miesiące
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Sadie |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 130 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Średnica | 30 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250325637 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 30 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,20 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





