- długość 7,5 cm
| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Morpheus |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | złoty |
| Wysokość: | 8 cm |
| Szerokość: | 25 cm |
| Moc żarówki: | 6 W |
| Kształt: | prostokątny |
| Ilość punktów światła: | 1 |
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!