| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Kaia |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 110 cm |
| Średnica: | 27 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Rabalux Kaia lampa wisząca 1x40W czarna 2278
Rabalux Kaia lampa wisząca 1x40W czarna 2278
Nr Kat. 2278
kod -10%
Rabalux Kaia lampa wisząca 1x40W czarna 2278
Nr Kat. 2278
kod -10%
328,79zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 328,08 zł 0%
Cena katalogowa: 391,14 zł -16%
Cena z kodem:
RBLX-10
295,91zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Kaia lampa wisząca 1x40W czarna 2278
- montaż: do sufitu
- liczba źródeł światła: 1
- oprawka żarówki: E27
- moc żarówki: 40W
- brak źródła światła w zestawie
- napięcie znamionowe: 230V, 50Hz
- stopień ochrony: IP20
- materiał lampy: metal
- materiał klosza: metal
- kolor lampy: czarny
- kolor klosza: czarny
- gwarancja: 1 rok
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Kaia |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 110 cm |
| Średnica | 27 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250322780 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 32 x 35 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,78 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





