| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Jezabel |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | chrom, przydymiony |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 120 cm |
| Szerokość: | 25 cm |
| Moc żarówki: | 60 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Rabalux Jezabel lampa wisząca 3x60W chrom 7977
Rabalux Jezabel lampa wisząca 3x60W chrom 7977
Nr Kat. 7977
kod -10%
Rabalux Jezabel lampa wisząca 3x60W chrom 7977
Nr Kat. 7977
kod -10%
Cena z kodem:
RBLX-10
469,25zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Jezabel lampa wisząca 3x60W chrom 7977
- źródło światła: 3
- moc żarówki: 60 W
- oprawka żarówki: E27
- nie zawiera źródła światła
- napięcie: 230 V
- klasa szczelności: IP 20
- wysokość: 120 cm
- szerokość: 25 cm
- materiał: metal, szkło
- kolor: dymny/przyciemniony, chrom
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Jezabel |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | chrom, przydymiony |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5998250379777 |
| Wymiary z opakowaniem | 46 x 46 x 26 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,10 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





