| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Holize |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 45 cm |
| Szerokość: | 51 cm |
| Średnica: | 51 cm |
| Moc żarówki: | 50 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Rabalux Holize lampa podsufitowa 1x50 W złota 71288
Rabalux Holize lampa podsufitowa 1x50 W złota 71288
Nr Kat. 71288
kod -10%
Rabalux Holize lampa podsufitowa 1x50 W złota 71288
Nr Kat. 71288
kod -10%
754,58zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 754,58 zł 0%
Cena katalogowa: 1 105,62 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
679,12zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Holize lampa podsufitowa 1x50 W złota 71288
- ilość źródeł światła: 1
- zintegrowane źródło światła LED
- moc żarówki: 50W
- napięcie znamionowe: 230V/50Hz
- stopień ochrony: IP20
- temperatura barwy światła: 4000 K
- strumień świetlny: 3400 lumenów
- materiał: metal, silikon
- kolor: złoty
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Holize |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 45 cm |
| Szerokość | 51 cm |
| Średnica | 51 cm |
| Moc żarówki | 50 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5996595712884 |
| Wymiary z opakowaniem | 14 x 51 x 55 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,26 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





