| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Heimdalla |
| Materiał: | drewno, tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały, czarny, drewno |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 12 cm |
| Szerokość: | 55 cm |
| Moc żarówki: | 12 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
Lampy podsufitowe
Rabalux Heimdalla lampa podsufitowa 1x12W czarny mat/drewno/biały 2280
Nr Kat. 2280
Rabalux Heimdalla lampa podsufitowa 1x12W czarny mat/drewno/biały 2280
Nr Kat. 2280





