| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Harmony |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, chrom |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Szerokość: | 61 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
| Kształt: | inny |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Rabalux Harmony lampa podsufitowa 3x40 W biała/chrom...
Rabalux Harmony lampa podsufitowa 3x40 W biała/chrom satyna 6637
Nr Kat. 6637
kod -10%
Rabalux Harmony lampa podsufitowa 3x40 W biała/chrom satyna 6637
Nr Kat. 6637
kod -10%
117,53zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 117,53 zł 0%
Cena katalogowa: 172,20 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
105,78zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Harmony lampa podsufitowa 3x40 W biała/chrom satyna 6637
- lampa podsufitowa
- szerokość: 61 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E14 3x MAX 40W
- ilość punktów świetlnych: 3
- IP20
- materiał: metal/szkło
- kolor: chrom satyna
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Harmony |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Szerokość | 61 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5998250366371 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 61 x 0 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,06 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





