| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Haga |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | złoty |
| Stopień ochrony: | IP44 |
- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Kinkiety zewnętrzne
- Rabalux Haga kinkiet zewnętrzny 1x100 W złoty 8244
Rabalux Haga kinkiet zewnętrzny 1x100 W złoty 8244
Nr Kat. 8244
kod -10%
Rabalux Haga kinkiet zewnętrzny 1x100 W złoty 8244
Nr Kat. 8244
kod -10%
117,67zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 121,17 zł -3%
Cena katalogowa: 166,32 zł -29%
Cena z kodem:
RBLX-10
105,90zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Haga kinkiet zewnętrzny 1x100 W złoty 8244
- lampa wisząca zewnętrzna
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E27
- maksymalna moc żarówki: 100 W
- ilość punktów świetlnych: 1
- IP44
- szerokość: 15 cm
- wysokość: 34 cm
- materiał lampy: metal
- materiał klosza: szkło
- kolor: złoto antyczne
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Haga |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 34 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Moc żarówki | 100 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5998250382449 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 25 x 16 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,95 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





