| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Gamma |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | brązowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stojące
- Rabalux Gamma lampa stojąca 1x230W + 1x40W W brąz...
Rabalux Gamma lampa stojąca 1x230W + 1x40W W brąz antyczny 4078
Nr Kat. 4078
Rabalux Gamma lampa stojąca 1x230W + 1x40W W brąz antyczny 4078
Nr Kat. 4078
Opis produktu Rabalux Gamma lampa stojąca 1x230W + 1x40W W brąz antyczny 4078
- lampa stojąca
- wysokość: 174 cm
- szerokość: 31 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: R7S 1x MAX 230W + G9 1x MAX 40W
- ilość punktów świetlnych: 2
- IP20
- materiał: metal
- kolor: brąz antyczny
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Gamma |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9, R7s |
| Wysokość | 174 cm |
| Szerokość | 31 cm |
| Moc żarówki | 230 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5998250340784 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 103 x 24 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,28 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





