| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Foster |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały, czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 7.8 cm |
| Średnica: | 36 cm |
| Moc żarówki: | 28 W |
| Kształt: | okrągły |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Rabalux Foster plafon 1x28W LED czarny/biały 3283
Rabalux Foster plafon 1x28W LED czarny/biały 3283
Nr Kat. 3283
kod -10%
Rabalux Foster plafon 1x28W LED czarny/biały 3283
Nr Kat. 3283
kod -10%
224,22zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 224,22 zł 0%
Cena katalogowa: 296,68 zł -24%
Cena z kodem:
RBLX-10
201,80zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Foster plafon 1x28W LED czarny/biały 3283
- montaż: sufitowy
- źródła światła: 1
- moc żarówki: 28W
- temperatura barwowa: 2700K - 5000K
- strumień światła: 1300 lm
- stopień ochrony: IP20
- zintegrowane źródło światła LED
- efekt podświetlenia
- funkcja timera
- możliwość zmiany temperatury barwowej za pomocą pilota
- natężenie światła regulowane za pomocą pilota
- funkcja pamięci
- możliwość zmiany koloru światła RGB
- zasięg czujnika ruchu: 3 - 5 m
- kąt detekcji: 120°
- wysokość: 7,8 cm
- szerokość: 36 cm
- materiały: metal, tworzywo sztuczne
- kolor główny: czarny
- kolor klosza: biały
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Foster |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały, czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 7.8 cm |
| Średnica | 36 cm |
| Moc żarówki | 28 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250332833 |
| Wymiary z opakowaniem | 37 x 8 x 37 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,64 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





