| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Enol |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP44 |
- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Kinkiety zewnętrzne
- Rabalux Enol kinkiet zewnętrzny 2x35 W czarny 77111
Rabalux Enol kinkiet zewnętrzny 2x35 W czarny 77111
Nr Kat. 77111
kod -10%
Rabalux Enol kinkiet zewnętrzny 2x35 W czarny 77111
Nr Kat. 77111
kod -10%
153,29zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 153,29 zł 0%
Cena katalogowa: 233,70 zł -34%
Cena z kodem:
RBLX-10
137,96zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Enol kinkiet zewnętrzny 2x35 W czarny 77111
- kinkiet zewnętrzny
- wysokość: 21,5 cm
- szerokość: 15,5 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: GU10
- maksymalna moc żarówki: 35W
- IP44
- głowica lampy jest obrotowa
- materiał: aluminium
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Enol |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 21 cm |
| Szerokość | 15.5 cm |
| Moc żarówki | 35 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5996595771119 |
| Wymiary z opakowaniem | 23 x 7 x 16 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,66 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





