| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Enna |
| Materiał: | drewno, szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny, brązowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wysokość: | 98.5 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Średnica: | 60 cm |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Rabalux Enna lampa wisząca 3x40 W czarna-brązowa 7860
Rabalux Enna lampa wisząca 3x40 W czarna-brązowa 7860
Nr Kat. 7860
kod -10%
Rabalux Enna lampa wisząca 3x40 W czarna-brązowa 7860
Nr Kat. 7860
kod -10%
802,73zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 802,73 zł 0%
Cena katalogowa: 1 149,41 zł -30%
Cena z kodem:
RBLX-10
722,46zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Enna lampa wisząca 3x40 W czarna-brązowa 7860
- lampa wisząca
- ilość źródeł światła: 3
- brak źródła światła w komplecie
- moc żarówki: max 40W
- gwint żarówki: E14
- napięcie: 230 V
- klasa szczelności: IP20
- wysokość: 98,5 cm
- średnica: 60 cm
- materiał: metal/szkło/drewno
- kolor: czarny/brązowy
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Enna |
| Materiał | drewno, szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 98.5 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Średnica | 60 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5998250378602 |
| Wymiary z opakowaniem | 42 x 24 x 42 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,50 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





