| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Egon |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wysokość: | 33 cm |
| Szerokość: | 18 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Rabalux Egon kinkiet 1x40W biały/biały mat 5243
Rabalux Egon kinkiet 1x40W biały/biały mat 5243
Nr Kat. 5243
kod -10%
Rabalux Egon kinkiet 1x40W biały/biały mat 5243
Nr Kat. 5243
kod -10%
124,16zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 121,99 zł +2%
Cena katalogowa: 180,44 zł -31%
Cena z kodem:
RBLX-10
111,74zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Egon kinkiet 1x40W biały/biały mat 5243
- źródło światła: 1
- moc żarówki: 40W
- oprawka żarówki: E14
- nie zawiera źródła światła
- napięcie: 230 V
- klasa szczelności: IP 20
- wysokość: 33 cm
- szerokość: 18 cm
- materiał: metal
- kolor: biały, biały mat
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Egon |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 33 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250352435 |
| Wymiary z opakowaniem | 19 x 31 x 13 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,54 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





