| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Edith |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, mosiądz |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 100 cm |
| Średnica: | 56 cm |
| Moc żarówki: | 60 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy wiszące
- Rabalux Edith lampa wisząca 5x60W mosiądz/biała 7276
Rabalux Edith lampa wisząca 5x60W mosiądz/biała 7276
Nr Kat. 7276
kod -10%
Rabalux Edith lampa wisząca 5x60W mosiądz/biała 7276
Nr Kat. 7276
kod -10%
876,98zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 743,26 zł +18%
Cena katalogowa: 1 133,03 zł -23%
Cena z kodem:
RBLX-10
789,28zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Edith lampa wisząca 5x60W mosiądz/biała 7276
- źródła światła: 5
- moc żarówki: 60 W
- oprawka żarówki: E27
- klasa: IP20
- wysokość: 100 cm
- średnica: 56 cm
- brak źródła światła w komplecie
- napięcie znamionowe: 230 V
- materiał: metal/szkło
- kolor: mosiądz/biały
- gwarancja: 1 rok
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Edith |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, mosiądz |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 100 cm |
| Średnica | 56 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kod EAN | 5998250372761 |
| Wymiary z opakowaniem | 47 x 47 x 42 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,76 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





