| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Donya |
| Materiał: | metal, akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały, czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 5 cm |
| Szerokość: | 51 cm |
| Moc żarówki: | 24 W |
| Kształt: | kwadratowy |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Rabalux Donya lampa podsufitowa 4x24 W biała-czarna 71374
Rabalux Donya lampa podsufitowa 4x24 W biała-czarna 71374
Nr Kat. 71374
kod -10%
Rabalux Donya lampa podsufitowa 4x24 W biała-czarna 71374
Nr Kat. 71374
kod -10%
189,98zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 189,98 zł 0%
Cena katalogowa: 258,18 zł -26%
Cena z kodem:
RBLX-10
170,98zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Donya lampa podsufitowa 4x24 W biała-czarna 71374
- ilość źródeł światła: 4
- moc: 24W
- zintegrowane źródło światła LED
- strumień świetlny: 1500 lm
- temperatura barwy światła: 4000 K
- klasa efektywności energetycznej: G
- napięcie znamionowe: 230V
- stopień ochrony: IP20
- materiał: metal/akryl
- kolor: czarny/biały
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Donya |
| Materiał | metal, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały, czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 51 cm |
| Moc żarówki | 24 W |
| Kształt | kwadratowy |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5996595713744 |
| Wymiary z opakowaniem | 52 x 23 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,99 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





